SİZE NASIL YARDIMCI OLABİLİRİM?

Neden İş Yeri Paket Sigortası Almalıyım?

İş yerleri herkes için ekmek kapısıdır. Kurulumundaki emek ve sarf edilen çaba iş yeri kurmayı riskli ve zor hale getirmektedir. Her şeyden önce sermaye ve zaman istemektedir. İş yerlerindeki; elektronik cihazlardan, makinelere, müşterilerinizden, çalışanlarınıza kadar tüm taşınır ve taşınmazlarınız EFC Sigorta’nın en ekonomik çözümle size sunduğu iş yeri paket sigortası ürünüyle güvence altında.

İş yeri paket sigortası ile teminat altına alınan yerler; satış yerleri, atölyeler, depolar, fabrikalar, imalathaneler, ambar ve ardiyelerdir.

İş yeri sigortası neleri kapsar?

İş yeri sigortanızı geniş kapsamlı yaptırabilirsiniz. Bu sigortanın teminatları şirketten şirkete farklılık gösterebilir. İşyeri sigortasının genel teminatları şunlardır: Yangın, dâhili su baskını, grev, lokavt, terör, duman, yıldırım, fırtına, deprem, kira kaybı, hırsızlık, kara araçları çarpması, enkaz kaldırma, hava araçları düşmesi, yer kayması, kar ağırlığı, iş durması, cam kırılması, yangın-infilak, mali sorumluluk, sel-su baskını. Ancak bu teminatlara ilaveten, işyerinizin sahip olduğu diğer riskleri de hesaplayarak, ek teminatlar talep edebilirsiniz. Poliçenize dâhil edilebilecek ek teminatları belirlemek için teklif talebinize sırasında poliçenin kapsamasını arzu ettiğiniz tüm riskleri belirtmeniz faydalı olacaktır.